Nejčastější otázky

Na jaké modely mohu aplikovat vybraný design?

Pokud jste si vybral(a) některý z našich přepřipravených designů, lze jej aplikovat na kterýkoliv model z naší nabídky. Pokud chcete zcela jedinečný design, můžete si vytvořit svůj vlastní návrh.

Může být na lyžích úplně cokoliv? 

Ne. Zamítneme designy porušující zákon nebo dobré mravy. Zároveň ctíme autorská práva, takže v případě užití uměleckého díla nebo značky je potřeba mít souhlas s majitelem značky / autorem. Jinak lze na lyže umístit prakticky cokoliv, co vytiskne běžná tiskárna, tedy jakékoli obrázky, fotky, jména apod.

Kde se lyže vyrábí?

Lyže necháváme zhotovit ve skvělé české firmě Lusti v Žacléři. Jedná se o velmi kvalitní, osvědčené modely lyží za dostupnou cenu.


Jaká je doba doručení?

Běžná doba doručení je přibližně měsíc. Závisí na době objednání (v zimě jsou dodací doby obecně delší), vybraném modelu apod. Přesnější dobu dodání vždy potvrdíme. 

Jsou lyže kvalitní?

Jednoznačně. Jedná se o skvělé a přitom cenově dostupné produkty. Značka Lusti dlouhodobě navyšuje počty prodaných lyží a těší se velkému zájmu.

Je na lyže záruka?

Na lyže je posytována standardní dvouletá záruka.


Mohu si nechat udělat návrh od jiného grafika?

Samozřejmě. Pokud nechcete využít sužeb našeho grafika, můžete oslovit kohokoliv jiného, nebo si připravit návrh svépomocí.  

Jak jsou lyže dopravovány?

Doprava je zdarma. Vybíráme ty nejkvalitnějí kurýrní společnosti, které lyže dopraví až k Vám domů. Pokud dojde při přepravě k poškození, jde vše za námi. Majitelem zboží se stáváte až v době převzetí zásilky. 

Jaké barvy si mohu vybrat?

Jakékoliv barvy, které lze vytisknout na standardní tiskárně. Je lepší vyvarovat se barvám jako je stříbrná, zlatá nebo různé svítivé barvy, které nelze kvalitně vytisknout.


Mohu zakoupit lyže bez vázání?

Ano. Lyže lze dodat i bez vázání. Případně rádi doručíme lyže s jiným typem vázání, podle Vašeho přání.

Jsou Vaše lyže odlišné od běžných modelů Lusti?

Kromě odlišného designu jsou specifika lyží stejné jako u vlastních modelů Lusti. Naší přidanou hodnotou je samotný vzhled lyže.

Jak postupovat v případě nespokojenosti?

V případě, že jste s dodanými lyžemi nespokojení, obraťte se na nás. Pokusíme se vymyslet řešení k oboustranné spokojenosti.


Je možné si někde modely vyzkoušet?

Ano, modely Lusti si lze zapůjčit v různých prodejnách. Nebo se zúčastněte některé z testovacích akcí, více informací zde:  https://www.lusti.cz/testovani

Lyže už mám. A jak se v lyžování mohu zlepšit? :-)

Pod hlavičkou Carving Point pořádáme carvingové kurzy v Alpách a na Šumavě. Rádi Vás potkáme na svahu. Více informací naleznete zde.

Chci nový design pro své staré lyže. Je to možné?

Ano, ale nedoporučujeme to. Odstranění původní fólie a nahrazení fólií novou je velmi pracný proces a jeho úspěch nemůže být garantován.


Je na lyžích nápis / označení výrobce?

Nikoliv, lyže jsou bez jakéhokoliv nápisu nebo označení. Na lyže umístíme jen to, co si Vy výslovně přejete.